.

.

Полу-скапоцени камења прстен за човек/жена, класичен дизајн природни citrine 925 сребрен прстен, ноември Birthstone

Полу-скапоцени камења прстен за човек/жена, класичен дизајн природни citrine 925 сребрен прстен, ноември Birthstone

DEN 1435.20

Количина на стоки
Достапно на барање


Co Life Накит Сакам да Кажам
Вашето задоволство е наша цел, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди повратни информации доколку ви се допаѓа нашата накит.
(Ние ќе испрати 3 ДОЛАРИ не се ограничени купон ако ни даде 5 ѕвезди fedback.)
1. Не ја прими пратката, ние ќе испрати нова парцела или да му даде на вашата исплата назад.
2. Накит имате било какви проблеми, ние ќе испрати нов накит или да му даде на вашата исплата назад.
3. Не ми се допаѓа накит во 14 дена, за да го испрати назад кон нас, ние ќе им даде на вашиот плаќање назад.
4. За било какви прашања и барања, ве молиме испратете порака до мене.
Метал : Цврсти 925 Сребрен Метал Површински Третман : Platinum Позлата скапоцен камен Име : Природни Citrine скапоцен камен Големина : 5 mm * 7 mm скапоцен камен Тежина : 0.6 кт скапоцен камен Одделение или Боја : Жолта; VVS скапоцен камен Потекло : Кина скапоцен камен Третман : Никој скапоцен камен Намалување на : Овална Намали Прстен Димензии : од 4 до 12, САД стандард Прилагоди : Да
Co Life Накит гарантира скапоцен камен е природен скапоцен камен и метал е солидна 925 сребрен. Ако добиете лажен накит од нас, ние ќе ви даде 10 пати плаќање назад. Ние може да обезбеди GIC сертификат за нашиот накит. GIC сертификат е најмногу авторитетен накит сертификат во Кина. Кликнете на сликата подолу за да се плати за GIC сертификатот :
Ве молиме имајте во предвид за прстен големина на :
1.

Повеќе детали

Прстен Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
CertificateType:
GIC
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Главниот Камен:
Citrine
Број На Модел На:
YC-Р-0013
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
CoLifeLove
Повод:
Годишнина
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Повик/Спортски
Значи Камен:
Природни Citrine
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.

Избор на купувачи