.

.

Роуз Златна боја Кристал Кристал Гроздобер Луксузни цвет Партија Прстени Мода Накит за жените MLR4399

Роуз Златна боја Кристал Кристал Гроздобер Луксузни цвет Партија Прстени Мода Накит за жените MLR4399

DEN 122.00 DEN 143.52

Количина на стоки
Достапно на барање


18 K Розово Злато Позлатен Кристал Кристал Гроздобер Луксузни цвет Партија Прстени
Материјали : Легури, Electroplating КС злато , Увозот дијамант
Прстени Големина : 8 НАС Тежина : 20g/парче

Повеќе детали

Прстен Големина:
8
Бренд Име:
Мис Дама
Пол:
Жените
Метали Тип:
Метални Легури
Материјал:
Кристално
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
MLR543
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични
Површината Ширина:
18mm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)

Избор на купувачи