.

.

MOONROCY Бесплатен Превозот Мода Накит трговија на Големо Зголеми Златна Боја Овална Розова Опал CZ Кристал Прстен за Жени, Девојки Пад на Превозот

MOONROCY Бесплатен Превозот Мода Накит трговија на Големо Зголеми Златна Боја Овална Розова Опал CZ Кристал Прстен за Жени, Девојки Пад на Превозот

DEN 250.00 DEN 312.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Прстен Големина:
5.5, 6.5, 8, 9
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Опал
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
J0448
Бренд Име:
MOONROCY
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Подарок,Свадба
Поставување на материјал:
опал
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачи