.

.

MOONROCY Бесплатен Превозот Кубни Циркони Мода Накит Цвет Роза Златна Боја Опал Прстен Кристал Прстени за Жените Подарок

MOONROCY Бесплатен Превозот Кубни Циркони Мода Накит Цвет Роза Златна Боја Опал Прстен Кристал Прстени за Жените Подарок

DEN 259.00 DEN 431.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Прстен Големина:
5.5, 6.5, 8, 9
Метална боја:
Роуз Златна Боја
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Опал
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
MOONROCY
Број На Модел На:
R
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
бакарни легури
Површината Ширина:
19mm
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Подарок,Свадба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачи