.

.

Бесплатен превозот автентични луксузни отвори Капка Прстени 925 сребрен палецот прстен корејски неколку женски модели прилив на луѓе прстен

Бесплатен превозот автентични луксузни отвори Капка Прстени 925 сребрен палецот прстен корејски неколку женски модели прилив на луѓе прстен

DEN 1061.00 DEN 1248.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Превозот :
1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.
2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 3-15 работни денови за испорака.
Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена.Тоа обично трае 10-25 работни денови за испорака.Понекогаш како custome проблем и временските проблем,тоа ќе биде одложен за неколку дена.Тоа може да биде до 30 дена.
Политика На Враќање :
Кога ќе примите нашите производи, нашите производи не се задоволни со квалитетот проблем предизвикан од нас, контакт во рок од 3 дена ве молам, ние ќе се врати уплатата да ви безусловно,Ако проблеми предизвикани од експрес компанија,ве молиме да одбие да го потпише и да го прифатат стоки,потоа се јавам локалните изразат компанија и поднесе барање со изразат компанија за прашањето.
Продавачот ветувања :
гарантира дека сите производи за 100% сосема нов, во строга проверка пред пратката ќе бидат на квалитетот на производите, се осигура дека ќе го добиете производот, без какви било проблеми со квалитетот. Правиме сè што можеме за да се направи сте задоволни. Ако ви се допаѓа овие производи, ве молиме да го купат тоа и ни дава шанса да соработуваат. Добредојдовте на пишување со корисни совети. Прати најискрено желби.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.

Повеќе детали

Прстен Големина:
Променливи во големина
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
SR2001
Материјал:
925 Sterling silver

Избор на купувачи