.

.

Жешка!! 8Pcs Целиот Накит Многу Прстен Ретро Легура Мешан Стил Антички Сребрен Позлатен Прстени LR426 Бесплатен Превозот мода подарок

Жешка!! 8Pcs Целиот Накит Многу Прстен Ретро Легура Мешан Стил Антички Сребрен Позлатен Прстени LR426 Бесплатен Превозот мода подарок

DEN 405.00 DEN 512.16

Количина на стоки
Достапно на барање


Тип прстени Материјал метални легури(без никел и олово-бесплатно) Количеството 8 компјутери /многу Големина
16-20(НИ големина 5-10) Состојба Сосема нов Една++ Забелешка Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика
· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 24-48 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл. 24 часа за ревизија на вашата исплата )
· Само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 20-35 работни дена да пристигнат.
1 . Ако нарачате повеќе од 120 ДОЛАРИ во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и можете да добиете на вашите предмети повеќе брза од нормалниот пратката.(Оваа промоција се однесува само на големите земји кои имаат нормален товар правила,Ако живеете во друга држава,ве молиме contast ни за локација за подигнување на такси превозот,ви благодариме однапред!) 2 . Ако нарачате повеќе од 150 во исто време,ние ќе им понуди на DHL/EMS/ТНТ експрес сервис сосема бесплатно за вас и имавме подготвени некои прилично подароци за вас, која вреди повеќе од 20 USD!!!
Ние прифаќаме да се вратат. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1.Враќање мора да биде во оригинална состојба; 2.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
EcooLin
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Ѕвезда
Број На Модел На:
426
Бесплатен превозот :
Бесплатен превозот

Избор на купувачи