.

.

Оригиналниот Проектор Сијалица P-VIP 230/0.8 E20.8 / P-VIP 230w 0.8 E20.8 за BenQ W600 / W600+ / MP670

Оригиналниот Проектор Сијалица P-VIP 230/0.8 E20.8 / P-VIP 230w 0.8 E20.8 за BenQ W600 / W600+ / MP670

DEN 3602.00 DEN 3792.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Оригиналниот Проектор Сијалица P-VIP 230/0.8 E20.8 за Ben Q W600 / W600+ / MP670
Име на производ :
Проектор Голи Светилка
Живот време : 2000 (нормално) / 3000 (економија) часа
Состојба :
100% Сосема нов
Тип :
Оригиналниот Голи Светилка
Инсталација :
Само една гола сијалица, ви треба да инсталирате светилка на вашиот лцд проектор светилка домување
Гаранција :
Сите предмети се КК тестирани и се со 150 дена Гаранција
Пакет :
Стандарден пакет со мали картон за секое парче
Гаранција : 150 дена
Од денот на испорака, со исклучок На човечките штети и штетите предизвикани од неуспехот или дефект на проектор На оштетување за време на транспортот (Во време на прием на пошта, ве молиме проверете внимателно)
1
Експрес Курир
Работни Дена
Забелешка
DHL
3-8 дена
Предлагам купувачот да изберат дали ќе се итни
EMS
7-18 дена
Подобар начин за руската Федерација
2. Превозот цена не ги вклучува купувачот увоз даночни или други давачки.
Answer : ___________________________ Note : (Обично, вие не треба плаќаат данок на што ќе се изјасни за мала количина)
3. На следење на број, ќе бидат доставени до вас на интернет во време.
4. Кога ќе примите производи, ве молиме запомнете да ни даде 5 ѕвезди повратни информации
Гуангжу Inmoul Електронски Technology Co., Ltd е најпознатиот проектор светилка компанија во Кина,која основана во Feburary,2006.Се наоѓа во Гуангжу градот.

Повеќе детали

Број На Модел На:
P-VIP230/0.8 E20.8
Бренд Име:
Inmoul
Светилка Spec:
Оригиналниот Проектор Сијалица
Светилка модел:
5J.J0705.001
голи светилка:
osram p-vip 230/0.8 e20.8
Проектор / Проектори:
BenQ W600 / W600+ / MP670
Светилка Живот:
2000~3000 часа
Warrage:
150days
is_customized:
Yes

Избор на купувачи