.

.

RLC-056 замена светилки за VIEWSONIC PJD5231 оригинални гола сијалица

RLC-056 замена светилки за VIEWSONIC PJD5231 оригинални гола сијалица

DEN 2508.00 DEN 2640.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис На Производот
Детали за производот
Модел БР. : Rlc-056
Сијалица параметри : UHP200/150 W E20.6 UHP190/160 W E20.6
Се применуваат следниве проектор модели :
VIEWSONIC PJD5231
Услови на купување
Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактура
Плаќање : ТТ однапред, Western Union
Испорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќање
Курир : DHL, UPS-от, FEDEX, EMS
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот со модул(НП/OLM)
2. Оригиналниот светилка со домување (OWH/GLM/OEM)
3. Оригиналниот голи светилка(ОБ/OOB)
4. Компатибилен светилка со домување(CWH/ML/СМ)
5. Компатибилен голи светилка (CB)
Оригиналниот голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHB
Повеќе детали на светилки за вашиот референца,ве молиме проверете ги следните фотографии
Зошто да се купи од нас
1. Професионална Соработка Тим. Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на светилки и нудат добра вредност,која вреди за парите.
2. 180-ден Гаранција. Со цел да го докажеме нашиот квалитет светилки, ние може да ви понуди 180-ден гаранција од денот на превозот фактура,која може да направи вашата уживаат во животот слободно.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Сигурен Corporation. Ние сме биле во проектор светилки за 10 години. Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле.

Повеќе детали

Бренд Име:
SIMUSA
Број На Модел На:
RLC-056
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Траење на живот:
2000-3000
Номинална моќност:
UHP200/150W

Избор на купувачи