.

.

бесплатен превозот Opto ма ТЕМА-S HD808 / THEME-S HD82 HD808 / HD82original Проектор Светилка BL-FU220D

бесплатен превозот Opto ма ТЕМА-S HD808 / THEME-S HD82 HD808 / HD82original Проектор Светилка BL-FU220D

DEN 3557.00 DEN 3744.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Нови Opto ма Проектор Светилка BL-FU220 D за Opto ма HD808/Opto ма HD82/Opto ма ТЕМА-S HD808/Opto ма ТЕМА-S HD82
Модел : BL-FU220 D Дел модел : СП.8 AF01 GC01
СВЕТИЛКА Тип : UHP Wattage : 200/150 W
Светилка Живот : 2000-3000 Часа Тип : светилка со домување
Пакување : стандард пакување
Работи со : Opto ма HD808/Opto ма HD82/Opto ма ТЕМА-S HD808/Opto ма ТЕМА-S HD82
MOQ : 1 парче
Гаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.
Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки/светилки во фотографии се оригинални со 180-ден гаранција.
Она што можеме да ви понудиме :
1.Оригиналниот светилка модул(НП)
2.Оригиналниот светилка со домување(OBH) и оригинални гола сијалица(ОБ)
3.Компатибилен светилка со домување(CBH) и компатибилен гола сијалица(ОБ)
4.Замена на проектор светилка режач(AC и DC)
5.Далечински Контроли за сите брендови.
6.Други проектор додатоци : напојување, боја тркала, DMD чип, итн.

Повеќе детали

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
BL-FU220D

Избор на купувачи