.

.

СП.8EF01GC01 замена светилки за OPTOMA DW531ST ES523ST EW533ST EX540 EX540i EX542 EX542i оригинални гола сијалица

СП.8EF01GC01 замена светилки за OPTOMA DW531ST ES523ST EW533ST EX540 EX540i EX542 EX542i оригинални гола сијалица

DEN 3420.00 DEN 3600.00

Количина на стоки
Достапно на барање

Опис На Производот
Детали за производот
Модел БР. : СП.8 EF01 GC01
Сијалица параметри : P-VIP180 E20.8
Се применуваат следниве проектор модели :
OPTOMA DW531 ST ES523 ST EW533 ST EX540 EX540i EX542 EX542i
Услови на купување
Гаранција : 180 дена од денот на превозот фактура
Плаќање : ТТ однапред, Western Union
Испорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќање
Курир : DHL, UPS-от, FEDEX, EMS
Ние можеме да снабдување :
1. Оригиналниот со модул(НП/OLM)
2. Оригиналниот светилка со домување (OWH/GLM/OEM)
3. Оригиналниот голи светилка(ОБ/OOB)
4. Компатибилен светилка со домување(CWH/ML/СМ)
5. Компатибилен голи светилка (CB)
Оригиналниот голи светилка бренд вклучуваат : SHP UHP VIP NSH NSHA ХС HSCR UHE UHB
Повеќе детали на светилки за вашиот референца,ве молиме проверете ги следните фотографии
Зошто да се купи од нас
1. Професионална Соработка Тим. Нашиот продажен тим ќе ви одговорат искрено за податоци на светилки и нудат добра вредност,која вреди за парите.
2. 180-ден Гаранција. Со цел да го докажеме нашиот квалитет светилки, ние може да ви понуди 180-ден гаранција од денот на превозот фактура,која може да направи вашата уживаат во животот слободно.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Сигурен Corporation. Ние сме биле во проектор светилки за 10 години. Ние сме секогаш тука да ве поддржиме, ако било кој проблем се случиле.

Повеќе детали

Број На Модел На:
СП.8EF01GC01
Бренд Име:
SIMUSA
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Траење на живот:
2000-3000
Номинална моќност:
P-VIP180W

Избор на купувачи