.

.

Ж-DP76 25pcs 10мм Небото Сино Druzy Pendant, 24K Злато Electroplated Рамки Камен Конектор Двојно Кауција,Кружни Конектори

Ж-DP76 25pcs 10мм Небото Сино Druzy Pendant, 24K Злато Electroplated Рамки Камен Конектор Двојно Кауција,Кружни Конектори

DEN 3744.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте на Bling Накит
Спецификација
Материјал : druzy &купер
druzy Големина : 10мм(не вклучувајќи јамка)
Облик : тркалезна
Јамка Големина : 4.5 мм
Количина : 25pcs по боја
Слика покажа дека е небото сино druzy, постојат и други боја опции.кога местото цел,chooes бојата што сакате.
moq : 25pcs по боја
Други Жешки Druzy Приврзоци&Конектори
Ж-DP07 Пурпурна Аметист Druzy Ѓердан Pendant Злато Остро, Злато Позлатен 15mm-24mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP06 Сина Druzy Камен Pendant Druzy Ахат Pendant Злато Остро, Злато Позлатен 24mm-30мм Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP05 Druzy Накит Pendant Сина Geode Ахат Парче Druzy Drusy Pendant Злато Остро 41mm-46mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP03 Druzy Накит Ѓердан Pendant Браун Geode Ахат Парче Druzy Drusy Pendant Злато Остро 32-милиметри-40mm долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP11 Аметист Точка, сребро позлатен Аметист Кристал Pendant 30мм x 15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP10 Аметист Точка, Злато позлатен Аметист Кристал Pendant 30мм x 15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP08 Кварцен Кристал Точка, Злато Натопена Кварцен Кристал Pendant 20-26mm x 12-15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP09 Кварцен Кристал Точка, Сребро Натопена Кварцен Кристал Pendant 20-26mm x 12-15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP12 Сребро Остро Суровини Druzy Аметист Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 33mm-38mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP13 Злато Остро Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 28mm-41mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP14 Злато Остро Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 28mm-36mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Ж-DP76
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс

Избор на купувачи