.

.

SP-064 10pcs Слободни форма на Apple Chrysoprase Камен Pendant Конектори Со Две Bails Злато Electroplated Околу 30мм-45mm

SP-064 10pcs Слободни форма на Apple Chrysoprase Камен Pendant Конектори Со Две Bails Злато Electroplated Околу 30мм-45mm

DEN 2812.80

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте на Bling Накит
Забелешка : За овие druzy приврзоци и конектори, ние ќе ви го испратиме по случаен избор на боја и облик како на сл.Цел поставени значи дека се согласувате да примате произволен облик.Ви благодариме за вашето разбирање : )
Спецификација
Материјал : Chrysoprase &купер
Siz e : Прибл 30мм-45mm
Боја : apple зелена
Количина : 10pcs(случаен во облик)
Други Жешки Druzy Приврзоци&Конектори
Ж-DP07 Пурпурна Аметист Druzy Ѓердан Pendant Злато Остро, Злато Позлатен 15mm-24mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP06 Сина Druzy Камен Pendant Druzy Ахат Pendant Злато Остро, Злато Позлатен 24mm-30мм Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP05 Druzy Накит Pendant Сина Geode Ахат Парче Druzy Drusy Pendant Злато Остро 41mm-46mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP03 Druzy Накит Ѓердан Pendant Браун Geode Ахат Парче Druzy Drusy Pendant Злато Остро 32-милиметри-40mm долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP11 Аметист Точка, сребро позлатен Аметист Кристал Pendant 30мм x 15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP10 Аметист Точка, Злато позлатен Аметист Кристал Pendant 30мм x 15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP08 Кварцен Кристал Точка, Злато Натопена Кварцен Кристал Pendant 20-26mm x 12-15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP09 Кварцен Кристал Точка, Сребро Натопена Кварцен Кристал Pendant 20-26mm x 12-15mm (Случаен во ОБЛИК) САД$ 50.00 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP12 Сребро Остро Суровини Druzy Аметист Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 33mm-38mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.60 /многу
10 парчиња / многу
Ж-DP13 Злато Остро Суровини Аметист Ѓердан Pendant Пурпурна Аметист Камен Pendant Пурпурна Druzy 28mm-41mm Долг (Случаен во ОБЛИК) САД$ 58.

Повеќе детали

Метална боја:
Од Чисто Злато Боја
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
MUDULLA
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
SP-064
Обликотшема:
Слободна Форма

Избор на купувачи