.

.

Новиот Бесплатен Превозот Мода Накит 27x36MM Вода Капка Мушка Црна Carnelian Pendant 1Pcs K705

Новиот Бесплатен Превозот Мода Накит 27x36MM Вода Капка Мушка Црна Carnelian Pendant 1Pcs K705

DEN 96.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Состојба : Нова
* Големина на(Приближно) : 27x36 MM ,
* Количина : 1 buc
Тежина(Приближно) : 14g
за објектите
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)
MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање
Ние се обезбеди во Светот Пратката .
ние ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена.
превозот
Нормално, нашиот времето за испорака е 25-45 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.
Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас . АКО пратката над $120, ќе испрати страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни.
за нас
Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
K705
Приврзоци Тип:
Solitaire
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Капка Вода
Бренд Име:
BUYERSHOME
Пол:
Жените
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Избор на купувачи