.

.

Чудесен Природни Geode Agat e Drusy Кластер Pendant Gem камен Накит Ѓердан Pendant 2loops Мешани 5pcs/многу

Чудесен Природни Geode Agat e Drusy Кластер Pendant Gem камен Накит Ѓердан Pendant 2loops Мешани 5pcs/многу

DEN 1200.00

Количина на стоки
Достапно на барање


метар
Превозот И Ракувањето Со Поштенски :
Поштенски : со авион Mail ( 10-25 бизнис дена )
од страна на EMS (За 7 работни дена, може да се следи)
од UPS-от/DHL (За 4 работни дена, може да се следи)
1-Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/UPS/DHL или Хонг Конг пост ,превозот начин ќе зависи од вкупно цел количество.
2-примерок, ќе биде испратен од страна на Хонг Конг пост Воздухопловната.
3-DHL/UPS /EMS (за цел дека голем од $220)
Објектот ќе биде испратена надвор, откако на веб-сајт vertify на плаќање во рок од 24 часа. Тоа обично трае 1-3 работни денови за испорака.
4-Хонгконг Пост (за мали цел).
Превозот и ракувањето со цената е иста низ целиот свет (вклучуваат Хонг Конг ).Ние ќе брод во точка (а) во рок од 2 дена со РАМНА СТАПКА ИЛИ РЕГИСТРИРАНИ ПОСТ од ХОНГ КОНГ по потврди за плаќање.Сите на нашите предмети се стандардни рамен превозот цена .Тоа обично трае 10-20 работни денови за испорака .Понекогаш како custome проблем и временските проблем ,тоа ќе биде одложен за неколку дена .Тоа може да биде до околу 30 дена.
Фабриката Историја
Ние сме водечки производител и извозник на накит , со повеќе од 14 години искуство во Гуангжу, Кина.Нашите главни производи вклучуваат : Полу Скапоцен Камен и сребро jewery како и од не ' рѓосувачки челик накит. Имаме речиси повеќе од 50-100 вешт рака-сечење работници плови со барањата, и скоро 50 сечење машини. И ние се стави голема технолошки внимание во обработка на изборот, сечење, изработката, полирање и дупчење придружени со строга контрола на квалитетот.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Скапоцен камен приврзоци
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Geode Ахат Drusy
Камен Методот На Третман:
Природни
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на купувачи