.

.

37x55mm Гроздобер стил Бронза pendant змеј врежан pendant за човекот за подарок за накит одлуки бесплатен превозот на големо !

37x55mm Гроздобер стил Бронза pendant змеј врежан pendant за човекот за подарок за накит одлуки бесплатен превозот на големо !

DEN 572.00 DEN 705.60

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
G0391
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
бронза
Големина:
37x55mm

Избор на купувачи