.

.

YAOPEI 2529.27 За Peugeot 307207508 C4 C5 SKRZ AL4 Автоматски Менувач MPLS Switch DPO Пренос Switch Сензор 252927

YAOPEI 2529.27 За Peugeot 307207508 C4 C5 SKRZ AL4 Автоматски Менувач MPLS Switch DPO Пренос Switch Сензор 252927

DEN 1180.00 DEN 1439.52

Количина на стоки
Достапно на барање


JJ Autoparts
Детали За Производот
2529.27 За Peugeot 307207508 C4 C5 SKRZ AL4 Автоматски Менувач MPLS Switch DPO Пренос Switch Сензор 252927
Производ Детали :
Состојба : 100% Нов & Висок Квалитет
Waranty : 1 година гаранција
Дел број : 2529.27 / 7700100010
За PEUGEOT 207,307 CITROEN C4,C5 SKRZ AL4
За CITROEN C5 2.0 16 V 03/2001-08/2004
За CITROEN DS3 1.6 VTi À дел. 04/2010
За CITROEN ЗАТАЈУВАЊЕ 2.0 16 V 09/2000-08/2002
За PEUGEOT 207 1.6 VTi À дел. 02/2007
За PEUGEOT 307 1.6 16 V 08/2000-12/2008
За PEUGEOT 307 2.0 16 V 08/2000-12/2008
За PEUGEOT 308 1.6 16 V 09/2007-09/2013
За PEUGEOT 407 2.0 16 V À дел. 05/2004
За PEUGEOT 806 2.0 16 V 09/2000-08/2002
За "РЕНО" CLIO II 1.4 16 V 09/1998-06/2005
За "РЕНО" CLIO II 1.6 16 V 09/1998-06/2005
За "РЕНО" CLIO III 1.4 16 V 06/2005-11/2012
За "РЕНО" CLIO III 1.5 d Ci 06/2005-11/2012
За "РЕНО" CLIO III 1.6 16 V 06/2005-11/2012
За "РЕНО" CLIO III 2.0 16 V 06/2005-11/2012
За РЕНО ЛАГУНА II 1.8 16 V 03/2001-10/2007
За РЕНО ЛАГУНА II 1.9 d Ci 03/2001-10/2007
За РЕНО ЛАГУНА II 2.0 16 V 03/2001-10/2007
За РЕНО MEGANE II 1.4 16 V 11/2002-11/2008
За РЕНО MEGANE II 1.6 16 V 11/2002-11/2008
За РЕНО MEGANE II 1.9 d Ci 11/2002-11/2008
За РЕНО MEGANE II 2.0 16 V 11/2002-11/2008
За РЕНО СЦЕНСКО II 1.4 16 V 06/2003-02/2009
За РЕНО СЦЕНСКО II 1.6 16 V 06/2003-02/2009
За РЕНО СЦЕНСКО II 1.9 d Ci 06/2003-02/2009
За РЕНО СЦЕНСКО II 2.0 16 V 06/2003-02/2009
Нашите Услуги :
Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
Секој објект е строго се тестираат пред пратката.

Повеќе детали

Резолуција:
Стандард
линеарна:
Стандард
Бренд Име:
YAOPEI
Мерен Опсег:
Стандард
Стил:
Varistor Тип
Hysteresis:
Стандард
Чувствителност:
Стандард
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
Стандард
Тип:
Пренос Притисок Сензор
боја:
како Слика
Автомобил Производител:
ЗА PEUGEOT 207 307 CITROEN C4 C5
OE Numberr:
2529.27

Избор на купувачи