.

.

Бесплатен Превозот Три Ред Кристал, Отворајќи Алки Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Трговија На Големо

Бесплатен Превозот Три Ред Кристал, Отворајќи Алки Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Трговија На Големо

DEN 228.00 DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Три Ред Кристал, Отворајќи Алки Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит
MOQ 1pcs Големина внатрешен дијаметар : 6.6 cm, надворешниот дијаметар : 7.8 cm; width : 1.2 см, дебелина : 0.6 cm Тежина 20g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор рок на Плаќање со Кредитна Картичка,Western Union,TT,LC,Alibaba ESCOW Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-15days по потврдувањето на плаќање Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени
7 Ред Кристал Мода Накит од не ' Рѓосувачки Челик Накит, накит За Жените Бесплатен превозот САД$ 9.10 /парче
Бесплатен Превозот 316 L не ' Рѓосувачки Челик Накит Кристал Накит трговија на Големо US$ 9.10 /парче
Бесплатен Превозот 7 Редови Кристал 316 L не ' Рѓосувачки Челик Накит Накит трговија на Големо US$ 9.10 /парче
Бесплатен Превозот 7 Редови Џет Хематит Кристал 316 L не ' Рѓосувачки Челик Накит Накит трговија на Големо US$ 9.10 /парче
Hotsale трговија на Големо Фабрика Цена 2013 Нова Пристигнување отворање Нерѓосувачки Челик Кристал Алки Нараквици Бесплатен Превозот САД$ 6.60 /парче
Бесплатен Превозот Нови Пристигнување Мода не ' Рѓосувачки Челик Накит Отвори Накит трговија на Големо US$ 5.29 /парче
Бесплатен Превозот на Големо Топла Продаде Мода Накит Накит Со Црвено CZ Кристал Монистра US$ 6.60 /парче
Бесплатен Превозот 2013 новодојдени Мода Накит Топла трговија на Големо Кристал Алка Хривнија US$ 6.

Повеќе детали

Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
6.5 см
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Материјал:
Кристално
позлата:
Platinum Позлатен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
SU1004
Бренд Име:
VQYSKO
Производи име:
Нерѓосувачки Челик Кристал, Отворајќи Алки
Материјал:
Нерѓосувачки челик и кристално
MOQ:
1pcs
Внатрешен Дијаметар:
6.5 см
Тежина:
20g
боја:
multicolor
Превозот начин:
ChinaPost ,DHL,UPS-от,Fedex
плаќање:
ТТ,WT ,LC,Кредитна картичка,Зачувам
Пакување:
1pcs во oppbag
Ширина:
1.20cm

Избор на купувачи