.

.

MOODPC Бесплатен Превозот Топла Продажба на Четири-лист Детелина Ткаенината Црна Кожа Хривнија за Жени Кристал Нараквици & Алки

MOODPC Бесплатен Превозот Топла Продажба на Четири-лист Детелина Ткаенината Црна Кожа Хривнија за Жени Кристал Нараквици & Алки

DEN 217.00 DEN 426.24

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница!
Пакет :
Сите стоки ќе биде внимателно се одликува со OPP торби и испратени до вас во домот случај.
Спецификации :
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Испорака
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. но, ако вкупниот износ е повеќе од долари, ние ќе брод од страна на DHL , Fedex или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 4-8 работни дена .
Во меѓувреме, ние само може да брод од вашата нарачка во рок од 3 дена откако ќе заврши плаќање, а потоа следење на Број ќе бидат доставени до вас на Aliexpress или e-mail, исто така,.
Chins пост ќе пристигне во рок од 15-30 дена по испорака, како и обично. Понекогаш, тоа ќе биде одлагање да 30-45 дена бидејќи на царинските или времето проблем, па ве молиме да се разбере и да се информираат за продолжување на времето за вас исто така.
За даночни и царински локално, ве молиме да се разбере дека сите превозот цена, но не ги опфаќа сите увоз даночни или царински такса, па купувачи се одговорни за вашите локални трошоци.
Се враќа
Ние го прават нашите најдобри за нашите клиенти, ние ќе рефундирање на дека ако се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15-25 дена кога ќе го добие тоа.

Повеќе детали

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Светло Жолта Боја На Злато
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Панк
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
65984
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Дијаметар:
6cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
is_customized:
Yes

Избор на купувачи