.

.

00625 ЛЕЛЕ 8 16mm круг сино жолта црвена тигар ' s-eye хривнија

00625 ЛЕЛЕ 8 16mm круг сино жолта црвена тигар ' s-eye хривнија

DEN 869.00 DEN 1241.28

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Дијаметар:
7.5-8
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Злато Позлатен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
7.5-8
Бренд Име:
dingchengchanglong

Избор на купувачи