.

.

2017 Гроздобер Панк Луксузен Бренд За Накит Помине Титаниум Хривнија Челик Накит Злато Бојата На Ткаенината Нараквици & Накит За Жените

2017 Гроздобер Панк Луксузен Бренд За Накит Помине Титаниум Хривнија Челик Накит Злато Бојата На Ткаенината Нараквици & Накит За Жените

DEN 240.00 DEN 342.24

Количина на стоки
Достапно на барање


11921 22
4474 2017 Гроздобер Панк Луксузен Бренд За Накит Помине Титаниум Хривнија Челик Накит Злато Позлатен Ткаенината Нараквици & Накит За Жените Pulseiras
Материјал : Титаниум Челик .
Пакување : OPP кеси, коверти
Погоден за објект : Погоден За Жени
1. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Сингапур Пост / Кина Пост, превозот начин ќе зависи од вкупниот износ на вашата цел :
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.
да знам повеќе за детали на пратката
Се враќа
Ако нашите производи имаат проблем,како што се неисправни,оштетени или погрешно од вашата цел, пријави се дозволени во рок од 7 дена од денот на стока приемот и се враќа објект треба да си уште е во оригиналното пакување.Ние гарантираме за целосно враќање на средствата во рамките на 30days.
Прашања и Повратните информации
Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме да разговарате со мене сега или испрати е-маил до нас. Ние одговор на сите наши Пораки во рок од 24 часа или помалку. Ве молиме да ни остават 5 Ѕвезда Позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. Ви благодариме за вашето време и со нетрпение да го прави бизнис со вас.

Повеќе детали

Метална боја:
Злато-боја, Розово Злато во Боја, Платина Позлатен
Бренд Име:
MOIKAMA
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Тренди
позлата:
Злато-боја
Обликотшема:
Заклучување
Број На Модел На:
B22
Поставување Тип:
Никој
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Расположение Tracker
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
женски пол
Дијаметар:
58mm

Избор на купувачи