.

.

KYSZDL Топла Продажба на Природен Зелен камен Алки Круг Член мода Жените кристал хривнија накит подароци

KYSZDL Топла Продажба на Природен Зелен камен Алки Круг Член мода Жените кристал хривнија накит подароци

DEN 763.00 DEN 954.24

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Метална боја:
56mm 57mm, 58mm 59mm, 60mm 61mm
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Дијаметар:
56mm -61mm
Број На Модел На:
хривнија
Бренд Име:
KYSZDL
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
Пол:
Унисекс

Избор на купувачи