.

.

Нови Ретро Hardcover Хартија Лаптоп Гроздобер Личен Дневник Весник Агенда Излет Канцелариски Подароци За Статистика Училиште Материјали

Нови Ретро Hardcover Хартија Лаптоп Гроздобер Личен Дневник Весник Агенда Излет Канцелариски Подароци За Статистика Училиште Материјали

DEN 538.00 DEN 827.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Функција :
Материјал : Хартија
Големина : За 12.6*18.6 cm
Тежина : Околу 0.4 kg

Повеќе детали

Стил:
Hardcover
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Бренд Име:
PHANTACI
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Стил:
Гроздобер
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Маска Материјал:
Хартија
Тип:
Составот Книга
Број На Модел На:
ZB022
Внатрешните Страници:
128 Листови

Избор на купувачи