.

.

Гроздобер Дебела Хартија Лаптоп Notepad Кожа Библијата Дневник Книга Списанија Агенда Излет Училиште Канцеларија Канцелариски Материјали Подарок

Гроздобер Дебела Хартија Лаптоп Notepad Кожа Библијата Дневник Книга Списанија Агенда Излет Училиште Канцеларија Канцелариски Материјали Подарок

DEN 500.00 DEN 714.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

Бренд Име:
Norrath
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Маска Материјал:
Faux Кожа
Број На Модел На:
BB1010
Со Заклучување:
No
Тип:
Дневник
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Стил:
Гроздобер
Страна Обврзувачки Режим:
Опремени
Стил:
Составот Книга
Внатрешните Страници:
240
Големина:
17*12*5cm
Користи метод:
Дневник/Патниците лаптоп/Планер

Избор на купувачи