.

.

Бесплатен Превозот 1000pcs 4*4*0.8 мм Такт се Префрлите SMT SMD Тактилни мембрана префрлете се ПРИТИСНИ на Копчето SPST-НЕ 4x4x0.8мм

Бесплатен Превозот 1000pcs 4*4*0.8 мм Такт се Префрлите SMT SMD Тактилни мембрана префрлете се ПРИТИСНИ на Копчето SPST-НЕ 4x4x0.8мм

DEN 758.00 DEN 806.40

Количина на стоки
Достапно на барање


Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) -Дорис продавница
Ние снабдувач Идентичен, Транзистори, Диоди,Switch,Конектор.. бидејќи на ограничен на системот, не можеме да ги стави сите во мојата продавница.
Ако ви требаат повеќе квантитет, или било што друго од Кина , ве Молиме контактирајте ме слободно. Јас ќе ви даде добра цена!
Напомена : ве Молиме да знаат дека, Кина обичните мали пакети не може да се следи!
- Уживајте во вашата шопинг
Бесплатен Превозот 1000pcs 4*4*0.8 мм Такт се Префрлите SMT SMD Тактилни мембрана префрлете се ПРИТИСНИ на Копчето SPST-НЕ 4x4x0.8мм
Гаранција - 90days гаранција . Плаќање - Можете да го користите вашиот cridit картичка или со другите, било прашање за плаќање ве молиме проверете го овој линк : Пратката - DHL, Fed Ex, ТНТ, UPS-от, EMS, Кина Пост, Хонгконг Пост се сите достапни. - Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот. - Следење на веб-страница : www.17tack.net Увозните Даноци или Должности - Увозните давачки, даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот. - Ако ти треба мене да declear помала вредност кога shiping вашиот парцела , те молам кажи ми! Повратни информации - Како вашата повратна информација е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
4*4*0.8 мм
Гаранција:
1
Карактеристики:
4*4*0.8 мм
сертификација:
CCC

Избор на купувачи