.

.

DC3.6V-DC12V Радио Приемник+Предавателот 3.7 4.5 V V 5V 6V 9V 12V Далечински Управувач Switch Mos Приемникот нема Звук Влезен Напон Излез

DC3.6V-DC12V Радио Приемник+Предавателот 3.7 4.5 V V 5V 6V 9V 12V Далечински Управувач Switch Mos Приемникот нема Звук Влезен Напон Излез

DEN 3360.00 DEN 4800.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Тука е 433.92 MHZ само
1. Работен Напон : A : DC3 V-DC5 V Б : DC3.5 V-DC12 V Факултативна
(ве молиме да ни остават масажа за што треба или Б )
2. Макс Оптоварување : 1 A (имаат подобар оптоварување помалку од 700ma)
3. Работна Фреквенција : 433.92 MHz
Работа Тековни / Quiescent струја : 7ma/H
4. Фреквенција Отстапување : повеќе или помалку од 0.2 MHz
5. Работна температура : -20'C- +80'C
6. Примање на Чувствителност : ≥-110d Bm
7. Излез Држава : A : Текст DC3 V-DC5 V Излез DC3 V-DC5 V
Б : Текст DC3.5 V-DC12 V Излез DC3.5v-DC12 V
9 : Големина : 23mm*11mm*6mm (L*W*H) Мини Големина
10. Излез држава : Еден Toggle Latched прилагодливи
Еден-Притиснете го копчето е ВКЛУЧЕНО .Ослободете го вашиот прст на копчето е ИСКЛУЧЕНО
За да се префрлате- Притиснете едно копче за едно време е ЗА .притиснете го истото копче повторно е ИСКЛУЧЕНО
DC3.6 V 3.7 V 4 V 4.5 V 5 V 6 V 9 V 12 V Мини Мали Далечински Управувач Switch Систем за Заклучување на Вратата Пристапите Далечински Контролен Систем (Еден Toggle US$ 14.50 /set
Мини Заклучување на Вратата Пристапите Далечински Управувач Префрлање на Системот на Текст DC3.6 V-DC12 V Излез DC3.6 V-DC12 V 1А 3.7 4.5 v v 5v 6v 9v Далечински Управувач US$ 15.00 /set
Мини RF Приемник Далечински Управувач Switch DC6 V-36 V ултра-тенок Mos Приемник voiceless Далечински Управувач Switch 3А Текст Излезниот Напон US$ 15.50 /set
6 V 9 V Мини Далечински Управувач Switch RF Мали Приемник Предавателот DC6 V-36 V Моќ Remote НА ИСКЛУЧУВАЊЕ на Мали Switch 3А Учење Код Latch US$ 15.80 /set
DC3.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
20-150m
сертификација:
CCC
Карактеристики:
433.92 MHZ
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1
Број На Модел На:
Mos01G+BTM01+IB10

Избор на купувачи