.

.

Висока Моќност Долга Низа Предавателот Модул DC12V 4000m Предавателот Модул+Бакар антена 315/433MHZ 4CH Копчето Предавателот Модул

Висока Моќност Долга Низа Предавателот Модул DC12V 4000m Предавателот Модул+Бакар антена 315/433MHZ 4CH Копчето Предавателот Модул

DEN 534.00 DEN 600.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Работен Напон : DC9 V
Работна Фреквенција : 315 M
Работат на струјата : 100m A
Пренесувајќи Го Оценувате :
Работна Температура : -10'c ~+70'c
Pin : 13 12 11 10 9 V GND
Големина : 49×30×6mm
Код : Фиксна Шифра SC2262 IC Чип
Пренесување на Далечина : 4000m
DC5 V 4 CH RF Приемник Модул со Предавател Кодирање Приемник Модул 4 CH TTL Излез Учење Код Еден Toggle Latched Мини US$ 30.00 /многу
5 групи / многу
DC 5 V Приемник модул Предавателот безжичниот далечински управувач систем за да се Префрлате/Еден/Latched Прилагоди Учење код 315/433 MHZ US$ 84.00 /многу
10 групи / многу
DC 5 V Учење код безжичниот далечински управувач Приемник модул Предавателот систем за да се Префрлате/Еден/Latched Прилагоди 315/433 MHZ US$ 36.75 /многу
5 групи / многу
DC5 V 4 CH RF Предавателот &Приемник Модул Безжичниот Далечински Управувач Модул Систем Фиксна Шифра Momentery/Latched TTL Високо Ниско Ниво US$ 210.00 /многу
50 групи / многу
Возен Код за Далечински Управувач Приемник Модул +Transmiter Систем DC3-5 V TTL супер-heterodyne OOK/ASK 4 CH Latched Toggle Еден САД$ 63.00 /многу
5 групи / многу
Декодирање на RF, Радио Приемник Модул 1000 M 6 CH Безжичен Далечински Контролен Систем (Еден Latched TTL 6 CH Сигнал на Излез US$ 47.25 /многу
5 групи / многу
Радио Приемникот Модул 5 V 4 CH Посилни Анти - Мешање Способност Superheterodyne Модул 433.92 MHZ Декодирање Еден/Latched US$ 10.00 /set
DC3-5 V Возен код Приемник Модул+Предавателот RF Безжичниот Далечински Управувач 4 CH Излез TTL Еден Toggle Latched Прилагоди US$ 360.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Далечински Растојание:
300-4000m
сертификација:
CCC
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Гаранција:
1

Избор на купувачи