.

.

AC 6A/250V Црвено Светло НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ на Прекинувачи SPST Круг Копчето Точка Брод Автомобил Авто Рокер Switch APR22_0

AC 6A/250V Црвено Светло НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ на Прекинувачи SPST Круг Копчето Точка Брод Автомобил Авто Рокер Switch APR22_0

DEN 35.00 DEN 44.64

Количина на стоки
Достапно на барање


Опис :
Еден Пол Единствен Фрли (SPST) Контакт Тип, 3 Pin Терминали, Вклучено Исклучено се Држат Во Рокер Switch. Изградена во црвено неонски светло (light lits кога прекинувачот е во позиција). Апликацијата за многу автомобил, мотор, брод, некои машина, вода диспензерот, итн.
100% сосема нов и висок квалитет
AC 6 A/250 V Црвено Светло ON-OFF SPST Круг Точка Брод Автомобил Auto Switch Рокер
Спецификација : 6 A 250 V AC
Pin број : 3-Pin (On - Off)
Големина (H*D)) : 2.9 x 2.3 см/1.14"x0.90"(приближно)
Боја : како на сликата шоу
Количина : 1 КОМПЈУТЕР
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
AC 6 A/250 V Црвено Светло ON-OFF SPST Круг Точка Брод Автомобил Авто Рокер Switch x 1
Ние прифаќаме alipay, Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 2 до 5 работни дена по исплата е расчисти. Сите предмети ќе се испраќаат преку Пост Mail, која вообичаено трае 19-50 дена да пристигне ( понекогаш ќе ви го одложи за 60-90 дена ) International shipping бара повеќе комплицирано превозот процедури (како на пример, двете земји царинските транзит станици и др.), Исто така, ќе ефект од многу фактори, како што се празници, временските услови, итн.

Повеќе детали

Бренд Име:
OOTDTY
сертификација:
CCC
Гаранција:
-
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
Црвено Светло ON-OFF SPST Круг Точка Брод Автомобил Auto Switch Рокер
Карактеристики:
Еден Пол Единствен Фрли (SPST) Контакт Тип
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на купувачи