.

.

10pcs 86 Тип ПВЦ Празно Панел Ѕиден Прекинувач Штекер Празно Панел Делница Кутија Покрие Штекер Бела

10pcs 86 Тип ПВЦ Празно Панел Ѕиден Прекинувач Штекер Празно Панел Делница Кутија Покрие Штекер Бела

DEN 480.00 DEN 648.00

Количина на стоки
Достапно на барање


86 Тип PVC Панел Ѕиден Прекинувач Панел,86 Притисни Копче за Префрлање Поле Празно Панел Делница Кутија Панел Штекер Бела Име : Празно панел Спецификации : 86 тип Големина : Панел 86mm * 86mm, монтажа завртка теренот 60mm
Пакет содржи : 10pcs

Повеќе детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ZhaoNuoTe
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
Инсталации дното кутија
Карактеристики:
притисни копче за префрлање кутија
сертификација:
CCC
Гаранција:
притисни копче за префрлање кутија

Избор на купувачи