.

.

10 Компјутери 6A 250VAC/10A 125VAC SPDT ON-OFF-ON 3 Терминал Рокер Брод Switch KCD10-103

10 Компјутери 6A 250VAC/10A 125VAC SPDT ON-OFF-ON 3 Терминал Рокер Брод Switch KCD10-103

DEN 241.00 DEN 253.44

Количина на стоки
Достапно на барање

Име на производ Рокер се Префрлите на прилагодувања Тип на Врска SPDT Позиција On-Off-On Терминали Број 3 Напон/Тековни
6 A 250 VAC/10 A 125 VAC Вкупната Големина на(Секој) 21 x 15 x 26mm/ 0.83" x 0.59" x 1.02"(L*W*H) Монтирани Големина 20 х 13 x 12mm/ 0.79" x 0.51" x 0.47"(L*W*H) Главни Боја Црна Материјал Пластика, Метал

Повеќе детали

Тип На Прекинувач:
Рокер Префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
CCC
Гаранција:
0.1

Избор на купувачи