.

.

1pcs Нови PanelView Плус 1500 2711P-T15 2711P-T15C15A1 2711P-T15C15A2 2711P-T15C15A6 2711P-T15C15A7 Заштитна фолија / Touchpad

1pcs Нови PanelView Плус 1500 2711P-T15 2711P-T15C15A1 2711P-T15C15A2 2711P-T15C15A6 2711P-T15C15A7 Заштитна фолија / Touchpad

DEN 2640.00

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе од една е дозволено. Ако сте трговија на големо дилер или сакате да ordertems во најголемиот дел или имате било какви прашања пред да го поставите цел, не двоумете се да контактирате со нас .
Плаќање
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да го купи објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
Испорака
1.Објектот ќе биде испратена до твојата адреса наведени во Alipay. Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
2.Објекти обично се испраќаат нашите во рок од 7 дена за време на работни дена по плаќање е примена.
3.Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор
Повратни информации
1)Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на испорака.
2)ве Молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот и мора да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
3)се Врати превозот цената е обврска на купувачот.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
630a
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Карактеристики:
Никој
сертификација:
CE
Гаранција:
3 месеци
Број На Модел На:
PanelView Плус 1500
Материјал:
Пластични

Избор на купувачи