.

.

200pcs 3x6x2.5mm прекинувач,push-копчето за вклучување,microswitch,

200pcs 3x6x2.5mm прекинувач,push-копчето за вклучување,microswitch,

DEN 248.00 DEN 264.00

Количина на стоки
Достапно на барање


3x6x2.5mm бела push-button,microswitch,thermostability.

Повеќе детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
тековната:
3A
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Карактеристики:
3x6x2.5mm префрлате
Гаранција:
1
сертификација:
CCC
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
3x6x2.5mm префрлате

Избор на купувачи