.

.

Слободен брод за Напојување 120w 24v 5a топла продажба

Слободен брод за Напојување 120w 24v 5a топла продажба

DEN 1103.52

Количина на стоки
Достапно на барање


Напојување :
Текст : AC220 V±10%
излез : наизменична СТРУЈА 0 VDC-24 VDC
Актуелни : 5
Адаптер за напојување : 120 W

Повеќе детали

Избор на купувачи