.

.

150W 12V 12.5 Мал Волумен Единствен Излез Префрлување напојување за LED Лента светлина AC да DC

150W 12V 12.5 Мал Волумен Единствен Излез Префрлување напојување за LED Лента светлина AC да DC

DEN 548.16

Количина на стоки
Достапно на барање


НОВИ PPRODUCT
КАКО-150 W Единствен излез префрлување напојување Модел БР. ИЗЛЕЗ Толеранција спектар ефикасност КАКО - 150 -12 12 V,0 - 12.5 A ± 1 % 18 0m V 82%, КАКО- 150 -1 5 1 5 V,0 - 10 ± 1 % 18 0m V 84%, КАКО-150 - 24 24 V,0 - 6.5 A ±1% 24 0m V 85% КАКО-150 - 24 48 V,0 - 3.2 A ±1% 24 0m V 87% AC влезен напон спектар 85-132vac/ 1 70-264 vac 47-63hz 240-370 VDC текст тековната 3.2 A /115 V 1.6 A/ 230 V AC inrush тековната Ладна-start current35 A/115 V 60 A/230 V Истекување тековната од 3,5 м/240 VAC DC прилагодливи спектар ±10% се оценети со излезен напон над оптоварување заштита 105-150%да го намали производството, авто-обнова во текот-напон заштита 115-135% поставите u p , пораст,држи време : 2 0 0 ms, 50 0ms 2 0ms го издржат напонот : I/P-О/П : 1.5 KVAC 1 Minutes I/P-FG : 1.5 KVAC 1 MInutes O/P-FG : 0.5 VAC 1minutes работна температура -10~+60°C,20-90%RH тежина/пакување : 0.8 кг, 30 компјутери/ 25 kg Големина 199*98*38 MM сертификат CE ISO9000 ROHS Гаранција година 1 година Заштита Краток спој / Текот вчитај / Над напон

Повеќе детали

Излез Тип На:
Еден
Излезна Моќност:
101 - 200W
is_customized:
Yes
Излезна Струја:
DC 12.5 НА
Излезниот Напон:
DC 12V
Фрекфенција:
N
Број На Модел На:
КАКО-150-12
Бренд Име:
smun
Влезен Напон:
110V/220V
Cerificate:
CE, ROHS
Големина:
199*98*38
Тежина:
0.75Kg/PCS
стандарди:
EN60950 UL1950
Заштита:
Краток Спој, во Текот вчитај
DC прилагодливи:
10%
ВНЕСУВАЊЕ НА AC НАПОН:
110V, 220V,230V 50/60HZ за целиот свет

Избор на купувачи