.

.

НОВО!!! Супер Светло Централен Светлина 8inch Под Вазна Светлина База За Кристал Вазни Candelabra Декорација

НОВО!!! Супер Светло Централен Светлина 8inch Под Вазна Светлина База За Кристал Вазни Candelabra Декорација

DEN 9552.00

Количина на стоки
Достапно на барање

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;-вебкит-текст-size-ја прилагодува : 100% ;-ms-текст-size-ја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;font-size : 100% ;font : inherit;vertical-align : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;font-size : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inline-блок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{list-стил : none}ол{list-стил : децимални}ул{list-стил : диск}li{маргина-лево : 30px;дисплеј : листа-објект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{list-стил : none;листа-стил-image : (слика : none}ул ul,ol ул{list-стил-тип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{list-стил-тип : плоштадот}табела{граница-колапс : колапс}легенда,ти,тд{font-weight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргина-bottom : .5em}h2{маргина-bottom : .75em}h3{маргина-bottom : 1em}h4{маргина-bottom : 1.25 em}h5{маргина-bottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{font-стил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{font-family : monospace,serif;_font-family : 'курир нова',monospace;font-size : 1em}пред{бело-простор : пред;бело-простор : пред заврши;збор-заврши : пауза збор}под,вечерам,мали{font-size : 75%}под,вечерам{line-height : 0;position : relative;vertical-align : основни}под{дното : -.

Повеќе детали

Емитуваат Боја:
RGB
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
DC
Глава Број:
1-19 глава
боја:
Повеќе
сертификација:
CE,RoHS
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Тип На Батерија:
Литиум Метал
Напон:
6V
Број На Модел На:
KS-CB-804SRR
Карактеристики:
LED Спот Светлина
Е dimmable:
Yes
Бренд Име:
KITOSUN
Извор На Светлина:
LED Светилки
Повод:
дневна соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
Должина:
8inch
Празник Име:
Valentie Ден
Гаранција:
1 година
Осветлување Растојание:
6-10m
Музика:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Големина:
8inch дијаметар,1.375 инчен високи
База на боја:
сребро база ,со јасни акрилик
Led боја:
RGB LED, може да се меша за да се 16 различни бои
Тип На Батерија:
литиум батерија
Адаптер:
110-220VAC во ,5VDC излез ,од 1,5 На
Траење На Батеријата:
500 пати се задолжени.
батеријата работат време:
мор од 6 часа
Апликации:
centerpeices и цвеќиња аранжмани
Име на производ:
централен база светлина
Centification:
CE&ROHS

Избор на купувачи