.

.

Д-705 мини правосмукалка долго млазницата

Д-705 мини правосмукалка долго млазницата

DEN 542.40

Количина на стоки
Достапно на барање

детали за производот
долги рамни xizui
во мала област или чистење ( како што се алуминиум алуминиумски врати и прозорци apertural , радијатор apertural , компјутер агол , итн.).

Повеќе детали

Тип:
Правосмукалка Делови

Избор на купувачи