.

.

Правосмукалка d958 торба д-958 не-плетени вреќи прашина торба

Правосмукалка d958 торба д-958 не-плетени вреќи прашина торба

DEN 624.96

Количина на стоки
Достапно на барање

детали за производот
ви препорачуваме да се купи 10 само хартиена кеса над изобилие , провинција 's цена . хартиена кеса филтер супериорни перформанси на не-ткаени торби , хартиена кеса се најде , needn да се разгледа прашина проблеми , хартиена кеса 's влакна со поголема густина , додека за не-плетени вреќи apertural да се поголем , не-плетени вреќи предност е да водата се мијат .
во случај на вдишување на прашина градење ( : забелешка инхалација на градење на прашина забранува , вар во прав , superfine брашно итн прашина , 'll доведе до правосмукалка оштетени или да се префрлиш glistered ) , пенетрација хартиена кеса парична казна пепел во однос повеќе лошо , исто така, е релативно безбедно .
не препорачуваме купување на не-ткаени торби , освен ако не биде член резервни . солза
sliverchart-пред

Повеќе детали

Тип:
Правосмукалка Делови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GMIS-DB012

Избор на купувачи