.

.

црна боја пластични правосмукалка тркалезна четка 2.5 cm коса 32-милиметри дијаметар

црна боја пластични правосмукалка тркалезна четка 2.5 cm коса 32-милиметри дијаметар

DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно на барање

детали за производот
пластични правосмукалка тркалезна четка 2.5 cm коса 32-милиметри дијаметар

Повеќе детали

Тип:
Правосмукалка Делови
Број На Модел На:
GMIS-BR22

Избор на купувачи