.

.

Правосмукалка оригинални коњ грива дрво кат Мали , 32-милиметри inradius

Правосмукалка оригинални коњ грива дрво кат Мали , 32-милиметри inradius

DEN 996.48

Количина на стоки
Достапно на барање

детали за производот
дрво кат четка пазар да имаат две , користејќи најлон tufting материјал 's , најлон материјал 's беспомошна , користејќи коњски влакна tufting 's , фаза релативно меки коњски влакна . чистач за секој веќе имаат тепих на подот двојна намена четка , ti80 предлагам корисник коњски влакна дрво кат четка , може да се користи во подот четка и подни плочки како што контакт
на коњ грива дрво кат четка мерење малку мали , ние го нарекуваме Мали , сл .

Повеќе детали

Тип:
Правосмукалка Делови
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
GMIS-BR01

Избор на купувачи