.

.

Обичен сребро огледало мозаик кујна backsplash плочки Z10-09

Обичен сребро огледало мозаик кујна backsplash плочки Z10-09

DEN 11785.92

Количина на стоки
Достапно на барање


Упатство за инсталација :
Пакување :
Начин На Плаќање :
Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.
Време На Испорака :
Нашите нарачки се испраќаат во рок од 2~3 дневна од акции , 7-10days за производство по приемот на вашата исплата. транзитен пат меѓу Кина и вашата локација pls оди да се DHL.com за проверка .
Откако пратката.Воздух-насочно сметка број ќе бидат информирани за вас за следење. Клиентот само почекајте слободно за пратката да стигнат до назначен адреса.
Начин на превоз :
-Од DHL ,UPS-от,ТНТ,Fedex
-Од страна на морето
1).Пад на превозот : Ние може да се откажат превозот.испрати до вашите клиенти во превозот адреса, кога местото цел.
2). Превозот цена : pls се консултирате со нас . Ние секогаш се обидуваат да најдат најбрзо и најбезбедно испорака за вас
3).Увозни давачки : Т оски и трошоци не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Mius Уметност Мозаик :
Не гледам вашето прашање тука? Ве молиме слободно да ни e-mail за повеќе помош.

Повеќе детали

Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Анти-статички,Водоотпорен
Функција:
Отпорен на вода,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Mildew Отпорни,Формалдехид-бесплатно
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Шема:
Цврста
Број На Модел На:
Z10-09
Материјал:
Други
is_customized:
Yes
квалитетот одделение:
Прва Класа
Мозаик Чип големина:
10x10x5mm
Мозаик Лист големина:
300x300x5mm
Мозаик Weighth:
1.5 кг по лист
Мозаик Количина:
1sheet=0.09 метри=0.99 sq fet
Примена:
Внатрешен ѕид декорација
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачи