.

.

Месечината Сина ТВ Позадина Позадината се Увезуваат свила не-плетени деца да формалдехид цртан филм ѕвезди DZAS-CJ позадина

Месечината Сина ТВ Позадина Позадината се Увезуваат свила не-плетени деца да формалдехид цртан филм ѕвезди DZAS-CJ позадина

DEN 557.00 DEN 618.72

Количина на стоки
Достапно на барање


Увезени свила не-плетени деца да формалдехид цртан филм ѕвезди Месечината Сина ТВ Позадина Позадина
Увезени свила не-плетени деца да формалдехид цртан филм ѕвезди Месечината Сина ТВ Позадина Позадина
Увезени свила не-плетени деца да формалдехид цртан филм ѕвезди Месечината Сина ТВ Позадина Позадина

Повеќе детали

боја:
DZAS877902
Димензии:
5300
Стил:
за деца
Шема:
Флорални
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Број На Модел На:
DZAS-T68061
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Површински Третман:
Печатени
Бренд Име:
DZAS
Материјал:
Други
Тип:
Винил Позадини

Избор на купувачи