.

.

Сосема Нов во машка Повик Homewear Боксери Шорцеви Лабава Удобен Шорцеви Брзо Сува Дише Мрежа Шорцеви

Сосема Нов во машка Повик Homewear Боксери Шорцеви Лабава Удобен Шорцеви Брзо Сува Дише Мрежа Шорцеви

DEN 772.32

Количина на стоки
Достапно на барање


Ве молиме проверете ги мерења подолу и го избере вистинскиот :
Објектот Боја : мулти-боја (Како слики show)
Објектот функција : Секси & Удобно
Објектот состојба : 100% сосема нов

Повеќе детали

Големина:
S, M, L
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Половината Тип:
Ниска
Материјал:
Полиестер,Spandex
Должина:
Shorts
Број На Модел На:
2010-YD
Панталона Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Декорација:
Изми
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
Бренд Име:
WJ
Функција:
Дише
Пораст Тип:
низок Пораст
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Пред Стил:
Станот
Стил:
Активни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Избор на купувачи