.

.

Централната Конзола Потпирач За Црна Кожа За Хонда Џез Првата Генерација 2001-2008

Централната Конзола Потпирач За Црна Кожа За Хонда Џез Првата Генерација 2001-2008

DEN 3690.00 DEN 4612.80

Количина на стоки
Достапно на барање

Збир на централната Конзола Потпирач за Хонда Џез првата генерација 2001-2008 Црна боја база и потпирач за тело Горниот капак капак монтирани со беж кожа материјал Carpeted складирање оддел Одредување комплет вклучени Резервни квалитет на производот

Повеќе детали

Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Бренд Име:
AUTOBIZPRO
Објектот Тежина:
3.0kg
Место на Потекло:
Кина
Автомобил Производител:
За Хонда

Избор на купувачи