.

.

[БЕЛА]Тајван Фу Hua Слајд лизгачки push-pull еден заеднички прашина 7.5 cm B10K Potentiometer 10мм месо тело--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Тајван Фу Hua Слајд лизгачки push-pull еден заеднички прашина 7.5 cm B10K Potentiometer 10мм месо тело--10PCS/МНОГУ

DEN 1131.00 DEN 1396.32

Количина на стоки
Достапно на барање


Тајван Фу Hua Слајд лизгачки push-pull еден прашина поврзани со мембрана potentiometer B10 K 7.5 cm справи со 10мм. Полица нова во оригинална кутија , големопродажните цени се преговара.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Тип:
Слајд Potentiometer
Технологија:
метални легури
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи