.

.

[БЕЛА]Место единици произведени аудио засилувач со 148 тип 16 тип четворни волумен 10% B50K долг живот potentiometer 20MM--10PCS/

[БЕЛА]Место единици произведени аудио засилувач со 148 тип 16 тип четворни волумен 10% B50K долг живот potentiometer 20MM--10PCS/

DEN 707.00 DEN 872.64

Количина на стоки
Достапно на барање


Место единици произведени аудио засилувач со 148 тип 16 тип четворни волумен ± 10% B50 K петнаесет илјади пати долг живот potentiometer Вратило должина 20 MM rachis

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Тип:
Слајд Potentiometer
Технологија:
метални легури
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи