.

.

[БЕЛА]Нови увезени ТАЈВАН АЛФА АЛФА лизгачки директно RA45K2F слајд potentiometers B100K * 2 оригиналниот спот--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Нови увезени ТАЈВАН АЛФА АЛФА лизгачки директно RA45K2F слајд potentiometers B100K * 2 оригиналниот спот--10PCS/МНОГУ

DEN 6787.00 DEN 8378.88

Количина на стоки
Достапно на барање


Тајван АЛФА Aihua производство
Должина : 77 MM
Удар : 45 MM

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
-75-80
Тип:
Слајд Potentiometer
Номинална моќност:
-*
Отпор Толеранција:
5
Технологија:
метални легури
Max. Оперативен Напон:
-
Отпорот:
B100K
Број На Модел На:
RA45K2F
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи