.

.

[БЕЛА]Оригиналната Soundcraft миксер fader АЛПИТЕ Слајд Potentiometers 10K удар 100MM должина од 128 см--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Оригиналната Soundcraft миксер fader АЛПИТЕ Слајд Potentiometers 10K удар 100MM должина од 128 см--10PCS/МНОГУ

DEN 4524.00 DEN 5585.76

Количина на стоки
Достапно на барање


Повеќе детали

is_customized:
Yes
Тип:
Слајд Potentiometer
Технологија:
метални легури
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи