.

.

[БЕЛА]Јапонската Империјална благородништвото БЛАГОРОДНА potentiometer 5K (за 180 степени ) и повеќе играчки и други авиони со играта--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Јапонската Империјална благородништвото БЛАГОРОДНА potentiometer 5K (за 180 степени ) и повеќе играчки и други авиони со играта--10PCS/МНОГУ

DEN 495.00 DEN 611.04

Количина на стоки
Достапно на барање


Круна на Империал Јапонски аристократија БЛАГОРОДНА potentiometer 5 K (за 180 степени ) мулти-се користи играчките конзоли и други играчки авиони

Повеќе детали

Номинална моќност:
-
Тип:
Средување На Potentiometer
Отпорот:
kk
Технологија:
метални легури
Температурата На Работа:
-75-80
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
potentiometer
Отпор Толеранција:
5
Max. Оперативен Напон:
-
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи