.

.

[БЕЛА]Тајван Li Јанг тип 16 двојно 8 нога повлекува B50K B100k Potentiometer да се спореди со АЛПИТЕ 25ММ--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Тајван Li Јанг тип 16 двојно 8 нога повлекува B50K B100k Potentiometer да се спореди со АЛПИТЕ 25ММ--10PCS/МНОГУ

DEN 1166.00 DEN 1440.00

Количина на стоки
Достапно на барање


[ Вовед ] Тајван Li Јанг 16 тип двојна со 8 нога повлекува 100k potentiometer тип висока цена да се спореди алпите
[ Бренд ] Li Јанг
[ Потекло ]
[ Модел ] 16
[ Спецификации ] 8 нога двојно 100 K
[ Состојба ] Нови

Повеќе детали

Отпорот:
100K Ohm, 50К Ohm
Номинална моќност:
-
Бренд Име:
RONGLAN
Max. Оперативен Напон:
-
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes
Тип:
Средување На Potentiometer
Отпор Толеранција:
-
Технологија:
метални легури
Број На Модел На:
-
Температурата На Работа:
-75-80

Избор на купувачи