.

.

[БЕЛА]Јапонија Оригинални Оригинални Слајд Potentiometers 75MM миксер fader слајд potentiometer еден B10K--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Јапонија Оригинални Оригинални Слајд Potentiometers 75MM миксер fader слајд potentiometer еден B10K--10PCS/МНОГУ

DEN 2545.00 DEN 3142.08

Количина на стоки
Достапно на барање


Јапонија Оригинални Оригинални Слајд Potentiometers 75 MM миксер fader слајд potentiometer еден заеднички моно B10 K, се справи со должина 10ММ.

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Тип:
Слајд Potentiometer
Технологија:
метални легури
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи