.

.

[БЕЛА]Специјални светилки за контрола на брзината, се префрлат dimmer switch dimmer potentiometer светилка додатоци 3А B500K 20mm--10PCS/МНОГУ

[БЕЛА]Специјални светилки за контрола на брзината, се префрлат dimmer switch dimmer potentiometer светилка додатоци 3А B500K 20mm--10PCS/МНОГУ

DEN 353.00 DEN 436.32

Количина на стоки
Достапно на барање


Светилка switch potentiometer за контрола на брзината, се префрлат dimmer switch dimmer светилка фитинзи (3А B500 K) 20 MM вратило должина ( вклучувајќи нишка )

Повеќе детали

is_customized:
Yes
Тип:
Слајд Potentiometer
Технологија:
метални легури
Состојба:
Нови
Бренд Име:
RONGLAN

Избор на купувачи